Zbyt wczesny wytrysk?

Każdy człowiek pragnie, aby stosunek płciowy trwał jak najdłużej, ponieważ czerpiemy z niego wiele przyjemności i radości. Na przedłużenie płciowego stosunku można wypróbować, domowe, naturalne sposoby, takie jak na przykład: sięgając po tabletki specjalne bądź technika palców, trzech palców. Rezultaty i to dobre przynoszę różne ćwiczenia. Dzięki regularności pomogą one w kontrolowaniu wytrysku.

Czerpanie przyjemności z seksu

Gdy kobieta osiągnie orgazm, stosunek może trwać dalej i nadal oboje możecie czerpać z niego przyjemność, natomiast jeśli partner osiąga orgazm, to automatycznie stosunek dwojga ludzi kończy się. Przedwczesny wytrysk u mężczyzn, to jedno z podstawowych zaburzeń jakie u nich występuje. Nie jest to żadna choroba, ale chęć wydłużenia zbliżenia z kobietą jest z pewnością ogromna u niejednego mężczyzny. Wielu mężczyzn w różnym wieku doświadcza to zaburzenie seksualne. Według różnych badań, na zbyt szybki wytrysk cierpi do dwudziestu ośmiu procent mężczyzn, w Polsce jest to co trzeci mężczyzna. Jest wiele sposobów na wydłużenie stosunku płciowego, ale jest do tego potrzebna cierpliwość, a także konsekwencja.

Jak poprawić seks?

Zazwyczaj seksuolodzy o krótkim stosunku mówią: że jest do pewna niezdolność do powstrzymania wytrysku, przed wspólnym osiągnięciu orgazmu, przed upływem około dwóch minut od momentu rozpoczęcia płciowego stosunku. Przyczyna tej dolegliwości jest nieznana. Kiedy mężczyzna dojrzewa, można mówić o burzy hormonów. Przedwczesny wytrysk w wieku dojrzałym jest czasami przyczyną problemów zdrowotnych, na przykład: cukrzyca, nadciśnienie, zapalenie krokowego gruczołu, prostata, oczywiście długiej abstynencji od seksu, czy też częsta zmiana swoich partnerów. Na zbyt szybki wytrysk wpływ ma także psychika danego mężczyzny. Zakończenie stosunku, czyli ejakulacja w dziewięćdziesięciu ośmiu procentach ma swoje sedno w właśnie w psychice, a nie jak twierdzi większość z fizjologii. Dlatego główną informacją dla mężczyzn nie jest to, żeby stosować odpowiednie środki, czy wyszukiwać nowych pozycji seksualnych, lecz po prostu nastawić się pozytywnie.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *