Wpływ owoców morza na potencję seksualną

Owoce morza od bardzo dawna są uważane za świetne afrodyzjaki. Oczywiście podstawą w tym miejscu jest to, że danej osobie owe owoce morza muszą smakować. W przeciwnym razie trudno mówić o radości, o przyjemności ich spożywania. W tym miejscu musimy zapytać o to czy owoce morza faktycznie wpływają na poziom libido? Powszechnie uważa się także, że wspomniane owoce morza mogą także spowodować przyspieszenie zajścia w ciążę.

Czy jest to prawda?

Zasadniczo tak. Jednakże, aby mieć pewność, naukowcy przeprowadzili stosowne badania. Co z nich wynikło? Badania te dowiodły temu, że owoce morza mogą wpłynąć pozytywnie na poziom libido. Okazało się, że im częściej mężczyźni uprawiają seks, tym częściej uprawiają seks. Ponadto również jeśli oboje partnerów spożywało owoce morza, to ich życie seksualne było bardziej intensywne. Ponadto również pary, które częściej spożywały owoce morza, łatwiej zaszły w ciążę w stosunku do par, które tych produktów nie spożywały. Przypadek? Niekoniecznie.

Owoce  morza a seks

Przypuszcza się, że spożywanie ryb oraz innych owoców morza wpływa na zwiększenie poziomu progesteronu, a ten w dużej mierze odpowiedzialny jest właśnie za płodność. Badania te jednoznacznie wskazują na to, że nie bez przyczyny owoce morza są od bardzo dawna uważane za jedne z najlepszych afrodyzjaków. Ryby, krewetki, ostrygi, małże oraz inne owoce  morza bardzo dobrze wpływają na możliwości seksualne, pobudzają zmysły. Warto je spożywać w ramach obiadu, ale warto także postawić je na stole w trakcie romantycznej kolacji przy świecach. To może zwiększyć wzajemne pożądanie, wzmóc ochotę na igraszki w łóżku i spowodować, że poziom potencji seksualnej będzie wyższy. Istotnym elementem jest także fakt, że ryby oraz inne owoce morza zawierają w sobie spore ilości kwasów omega 3, zawierają w sobie składniki pozytywnie wpływające na funkcjonowanie układu krążenia. Ten z kolei w dużej mierze odpowiada przecież za udany seks.

Lepsze ukrwienie męskich oraz żeńskich narządów płciowych ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie pożądania, na lepsze odczuwanie dotyku, na zwiększenie odczuwania wszelkich bodźców. Tym samym warto jest włączyć owe owoce morza do swojej codziennej diety, aby w ten sposób rozbudzić swoje zmysły, aby spowodować, że seks będzie bardziej udany, bardziej przyjemny, że doznania seksualne będą bardziej głębokie. Oczywiście owoce morza to nie jedyne znane nam afrodyzjaki. Wśród tych najbardziej popularnych można także wskazać chociażby na różnego rodzaju przyprawy, dzięki którym można skutecznie pobudzić swoje zmysły.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *