Seks, intymność – jak zioła wpływają na potencję?

Seks, intymność – zadbaj o potencję

Jednorazowa niemoc w sferze seksualnej nie jest jeszcze powodem do tego, aby panikować. Jednakże jeśli taka sytuacja powtarza się coraz częściej, to nie należy zwlekać, ale należy działać. Istotnym elementem na pewno jest określenie dokładnej przyczyny występowania problemów natury seksualnej, obniżenia sprawności seksualnej.

Do głównych przyczyn tych problemów można na pewno zaliczyć:

 • – stosowanie niewłaściwej diety,
 • – stres,
 • – brak aktywności fizycznej,
 • – brak czasu na odpoczynek oraz sen,
 • – ukryte choroby,
 • – kłopoty w związku,

Tychże przyczyn może być znacznie więcej, aczkolwiek te wymienione są tymi najczęściej występującymi. Wizyta u lekarza jest jednym z najlepszych, najbardziej właściwych sposobów na to, aby móc poradzić sobie z obniżoną sprawnością seksualną. Jednakże praktyka pokazuje, że większość mężczyzn ma bardzo poważne problemy z tym, aby się przemóc i na taką wizytę się udać.

Zastosowanie ziół

Poza wizytą w gabinecie lekarskim można poprawić swoje funkcje seksualne stosując inne produkty. Mowa jest w głównej mierze o ziołach oraz o produktach na bazie owych ziół. W tym względzie na pewno istotnym elementem jest posiadanie wiedzy na ich temat, ponieważ sięgając po niewłaściwe produkty ziołowe można zdecydowanie zaszkodzić sobie na zdrowiu. Sięgając natomiast po te właściwe produkty, można bardzo szybko odczuć poprawę. Do ziół, które mogą nam pomóc w poprawieniu jakości erekcji, mogą zwiększyć poziom libido, zwiększyć energię seksualną, na pewno zaliczamy:

 • – korzeń żeń-szenia,
 • – korzeń maca,
 • – liść Damiana,
 • – guarana,
 • – korzeń suma,
 • – miłorząb japoński,

Korzeń żeń-szenia

Spośród wszystkich dostępnych ziół, w głównej mierze wskażemy właśnie na korzeń żeń-szenia. To jeden z bardziej skutecznych produktów naturalnych, jaki jest nam znany. Jest to roślina znana głównie z medycyny chińskiej. Wzmaga ona poziom popędu seksualnego, a poza tym również należy tutaj wskazać na zwiększenie kondycji psychicznej oraz fizycznej. Co więcej, ów korzeń żeń-szenia ma bardzo pozytywny wpływ na redukcję stresu, na zwiększenie odporności na ów stres. Tymczasem to właśnie ów stres w dobie współczesnej w dużej mierze ma właśnie znaczenie dla funkcji seksualnej, dla ich obniżenia. Z drugiej strony musimy zauważyć, że ów korzeń żeń-szenia podwyższa poziom ciśnienia tętniczego, a tym samym mężczyźni cierpiący na nadciśnienie tętnicze, nie powinni wspomagać się tym produktem ziołowym ani też sięgać po suplementy diety, w których składzie ów żeń-szeń jest obecny. Na szczęście oczywiście nie jest to jedyne znane nam zioło, które pozwala zwiększyć poziom sprawności seksualnej mężczyzn.

Zioła to produkty o bardzo pozytywnym wydźwięku w odniesieniu do potencji seksualnej. Dlatego też jeśli odczuwamy takiego rodzaju problemy, to powinniśmy mieć na uwadze to, aby sięgać po produkty naturalne. Zioła jak najbardziej wliczają się do tych produktów, po które warto sięgać w obliczu takich problemów. W dobie współczesnej jest to zjawisko coraz częściej się pojawiające, co może niepokoić.

Zobacz również artykuł „które zioła musisz mieć w domu?„. Artykuł powstał we współpracy z serwisem finkamagra.com.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *