Seks i alkohol

Seks to element, który jest bardzo ważny dla zdrowia każdego człowieka. Można tutaj powiedzieć, że to swoiste instynkty naturalne powodują, że brak uwolnienia napięcia seksualnego może być powodem różnego rodzaju problemów. Jednakże oczywiście popęd seksualny jest także tym elementem, nad którym należy panować. Nie bez przyczyny wspomniano właśnie o owym aspekcie panowania nad swoim popędem seksualnym, ponieważ istnieją pewne elementy, które mogą ów aspekt zaburzyć. Mowa jest mianowicie o alkoholu.

Jak alkohol działa na seks?

Tylko pozornie alkohol może spowodować, że łatwiej dojdzie do zbliżenia seksualnego. Alkoholi to tak naprawdę jest jeden z kluczowych wrogów potencji seksualnej, może powodować obniżenie poziomu libido, może powodować brak erekcji, niemożność utrzymania wzwodu. Alkohol tylko pozornie powoduje zwiększenie ochoty seksualnej. Mowa jest o chęciach, ale za tymi chęciami nie idą faktyczne możliwości. Alkohol tak naprawdę powoduje obniżenie sprawności seksualnej, powoduje pogorszenie jakości erekcji i tym samym często jest powodem zażenowania z powodu nieudanego stosunku seksualnego.

Gorsze życie seksualne

Alkohol to element, który de facto powoduje, że człowiek przestaje nad sobą panować. Tym samym może w takim momencie dojść do stosunku seksualnego z osobą, z którą naprawdę nic daną osobę nie łączy. Tym samym po wytrzeźwieniu dana osoba będzie mieć wyrzuty sumienia z powodu tego, co się stało. Alkohol nieraz jest powodem wystąpienia różnych przestępstw seksualnych, można mówić o niechcianych ciążach, o kłopotliwych sytuacjach. Owszem, alkohol w postaci lampki wina może być powodem poprawienia atmosfery, rozbudzenia ludzkich zmysłów, aczkolwiek można tak powiedzieć tylko i wyłącznie w odniesieniu do wypicia przysłowiowej lampki wina. W każdym innym przypadku łączenie alkoholu oraz seksu, udanego seksu nie jest niczym właściwym i częściej powoduje różne nieprzyjemne sytuacje niż jest powodem udanego seksu. Jeśli chodzi o seks, to najlepszym rozwiązaniem jest pełna świadomość tego, co się robi, gdyż w przeciwnym razie może dochodzić do nieprzyjemnych sytuacji.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *