Seks, a odchudzanie

Wiele osób szuka różnych sposobów na to, aby stracić zbędne kilogramy. Sięgamy po bardzo różne diety, ograniczamy się w jedzeniu tego, co nam smakuje. Poza tym chodzimy na siłownię, ćwiczymy długimi godzinami ponad nasze siły. Oczywiście ma to głęboki sens i może to dawać odpowiednie dla nas efekty. Niemniej jednak istnieje jeszcze jeden sposób na to, aby utracić naprawdę sporą ilość kilogramów. Nie jest to nic innego jak seks. Najbardziej popularna pozycja misjonarska nie pozwala na utratę zbyt dużej ilości kilogramów, aczkolwiek zawsze jest to pewna ilość. Na pewno wiele zależy zatem przyjmowanej pozycji seksualnej.

Pozycje seksualne

 Poza ową misjonarską mamy również do czynienia z wieloma innymi pozycjami wymagającymi od nas większego zaangażowania, większej ruchliwości. Dzięki temu uzyskujemy oczywiście satysfakcję seksualną, ale jednocześnie też tracimy dosyć sporą ilość kalorii. Pozycje stojące na pewno tu można wskazać jako bardzo dobry przykład. Poza tym warto w tym względzie zajrzeć do odpowiednich pozycji książkowych, w tym głównie do poradnika Kamasutra. Spośród wielu różnych czynności, które każdego dnia wykonujemy, to właśnie seks może pozwolić nam na utracenie dosyć sporej ilości kilogramów. To należy oczywiście liczyć w dosyć dużych ilościach, aczkolwiek na efekty można liczyć po pewnym czasie. Tak jak w odniesieniu do różnego rodzaju aktywności fizycznej tak i tutaj bardzo ważnym elementem jest pewna regularność Do tego jednakże nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, aby zwiększyć regularność seksu.

Czy seks odchudza?

Odchudzanie to temat, w którym powiedziano i napisano już bardzo wiele. Jednakże często pomijamy te najbardziej efektywne, te najprostsze sposoby na to, aby móc skutecznie walczyć z nadmierną ilością kilogramów. I takim właśnie skutecznym sposobem na odchudzanie jest regularny stosunek seksualny w różnych pozycjach. Z jednej strony jest to przyjemność związana z samym seksem, z doznaniami zmysłowymi, ale z drugiej strony jest to również aktywność fizyczna, dzięki której można stracić dosyć sporą ilość kilogramów. Największe rezultaty osiąga się oczywiście w momencie, gdy uprawiamy seks każdego dnia, gdy trwa on dosyć długo oraz gdy decydujemy się na urozmaicenie pozycji seksualnych, gdy wybieramy te najbardziej wymagające. Takie pozycje nie tylko pozwalają na utratę zwiększonej ilości kilogramów, kalorii, ale ponadto również dają jeszcze większą satysfakcję seksualną.

Tym samym można tu mówić o seksie jako o czynności, która ma wiele różnych celów. Seks to przyjemność, to aspekt, który pozwala zadbać o swoje zdrowie, który jest związany ze zwiększoną ilością wydzielanych endorfin i de facto można tu wskazać na wiele różnych celów osiąganych przez tę czynność. W sposób szczególny należy właśnie wskazać na seks jako na metodę, która pozwala na zmniejszenie ilości kilogramów, na zwiększenie ilości spalanych kalorii. Jeśli ktoś nie ma przekonania do owej funkcji seksu, to powinien w zdecydowany sposób spróbować różnych intensywnych pozycji i się o tym przekonać.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *