Po czym poznać, że on jest dla ciebie stworzony

Pytanie to stawia sobie zapewne każda kobieta wchodząca w nowy związek. Ciężko jest uzyskać na ten temat jednoznaczną odpowiedź, gdyż jest to silnie uzależnione od indywidualnych cech i oczekiwań. Niemniej jednak istnieje kilka postaw, które mogą nas przekonać co do słuszności naszego wyboru. Jedną z nich jest reakcja partnera na nasze sukcesy. Jest to uwarunkowane biologicznie, gdyż w każdym samcu gdzieś głęboko leży potrzeba dominacji. W dzisiejszych czasach kobiety nie ustępują mężczyznom w żadnej kwestii, dlatego rywalizacja rozpoczyna się z równego poziomu. Niektórym panom ciężko pogodzić się z tym, że kobieta może być w czymś lepsza.

Kwestia finansowa w związku

Zwłaszcza drażliwa jest kwestia finansowa. Dlatego reakcja partnera na nasz sukces jest tak bardzo czytelnym sygnałem, który mówi nam o stosunku, jaki żywi on wobec swojej wybranki. Nie chodzi o to żeby było mu przykro czy żeby wzbudzić w nim poczucie przygnębienia czy beznadziejności. Partner powinien być szczęśliwy, że jego kobieta się rozwija i że jest z kimś, z kogo może być dumny. Okazane w takich sytuacjach wsparcie jest bardzo czytelnym sygnałem, że on nas naprawdę kocha i szanuje, co jest niemal tak samo ważne w każdym związku. Kolejną czytelną postawą potwierdzającą trafność wyboru jest bezgraniczne zaufanie. Jeśli partner nie czuje potrzeby kontrolowania nas na każdym kroku to świadczy to o tym, że nie widzi podstaw aby być zazdrosny. Jest pewny, że go nie zdradzimy i nie upokorzymy.

Nie bój się konkurencji

Podczas wspólnych wyjść zachowuje się swobodnie i nie patrzy wilkiem na każdego mężczyznę w zasięgu wzroku swojej partnerki. To samo działa w drugą stronę. Mężczyzna swoim zachowaniem powinien dawać partnerce gwarancję, że nie musi obawiać się żadnej konkurencji. Musisz przy nim czuć, że to ty jesteś tą jedną i wybraną spośród miliona i nie odda cię nikomu za żadne skarby świata. Musisz się przy nim czuć jak księżniczka, która odnalazła swojego księcia. Kolejną męską postawą, która utwierdzi nas w tym przekonaniu będzie fakt, iż pociąga go nasza osobowość. Nie chodzi tutaj o to, aby zupełnie pominąć aspekt pożądania seksualnego i wyglądu, jednak trzeba pamiętać, że ładna buźka to nie jest coś, na co zapracowaliśmy. Jest to co najwyżej prezent od losu. Natomiast charakter jest owocem naszej ciężkiej pracy nad sobą.

Nasze poglądy na różne sprawy czy wiedza, którą posiadamy powinny być interesujące dla naszego wybranka. Musimy umieć uwieść go nie tylko fizycznie, ale również intelektualnie. Jeśli traktuje on nas jako partnerkę do rozmowy na różne tematy to dobry znak. Widzi on w nas bowiem przyjaciółkę, z którą może poruszyć każdą kwestię, i z którą przy okazji może pójść do łóżka.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *