Masaż tantryczny

Życie seksualne nie powinno stać w miejscu, nie może opierać się cały czas na tej samej pozycji, na tych samych metodach, tym samym pomieszczeniu. Z czasem staje się to rytuał, który przestaje podniecać. Życie seksualne powinno być urozmaicone, powinno się spełniać swoje fantazje erotyczne. Jednym ze sposobów na podgrzanie atmosfery w trakcie seksu może być masaż tantryczny. To bardzo specyficzny rodzaj masażu. Z jednej strony nie można go nazywać typowym masażem erotycznym. Z drugiej strony też należy tu wskazać na wyzwalanie energii seksualnej. Poza tym już sam sposób wykonywania masażu tantrycznego wskazuje na bliski związek dwóch osób, na szczególną relację.

Podniecający masaż

Najczęściej nieuniknionym jego efektem jest podniecenie rozbudzone do granic możliwości i seks. Na fakt tego, że rezultatem masażu tantrycznego jest seks wpływa także to, że obie osoby nie mają na sobie ubrań. Trudno zatem tu mówić o tym, aby masaż wykonywany był przez osobę, której nie znamy. Na czym ów masaż polega? Na pewno należy tu wskazać na dokładne masowanie, na dokładne pobudzenie każdego punktu energetycznego na ludzkim ciele. Mowa jest zatem również o miejscach intymnych. Na samym początku owego masażu na ciało układa się ciepłe ręczniki. Ma to na celu podniesienie temperatury ciała. Masaż wykonuje się poprzez ręcznik, masuje się pośladki, uda, górne partie ciała. Następnie przechodzimy do ściągnięcia ręcznika i masażu właściwego. Stosuje się go z użyciem specjalnych olejków eterycznych.

Czym jest masaż tantryczny?

Masaż tantryczny wykonuje się całym ciałem, a więc nie tylko za pomocą dłoni i rąk, ale także ocierając się o osobę masowaną różnymi partiami ciała. Masaż tantryczny wykonuje się poprzez ugniatanie, przyciskanie punktowe oraz rozcieranie. Oczywiście ważne jest to, aby stopień intensywności masażu należy dostosować do wrażliwości osoby masowanej. Istotna jest pewna delikatność, gdyż tenże masaż powinien być tylko i wyłącznie przyjemnością. Nie można zatem masować zbyt mocno, ponieważ wówczas nie będzie można wówczas mówić o jakiejkolwiek przyjemności. Masaż tantryczny jest sposobem na to, aby rozgrzać związek. Istotnym elementem jest poznanie tajników, szczegółów związanych z tym rodzajem masażu. Można postawić na różne rodzaje masażu.

W związku jednakże istotne jest to, aby wykorzystać taki rodzaj masażu, który będzie miał szanse rozwoju związku, będzie miał szanse na podgrzanie atmosfery. Masaż tantryczny to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o lepsze życie erotyczne. Masaż tantryczny to jeden ze sposobów na to, aby móc mówić o rozbudzeniu zmysłów. Można wyjść od zwykłego masażu, można znaleźć wiele innych sposobów na rozbudzenie temperatury w związku. Wykorzystanie masażu tantrycznego to element, dzięki któremu jesteśmy ze swoją partnerką bardzo blisko. Nie jest to zwykły seks, ale może prowadzić do bardzo niezwykłego, do wyjątkowych doznań seksualnych. Jeśli nie mamy pełnej wiedzy na ów temat, to w sieci mamy dostęp do bardzo wielu różnych poradników na ów temat, mamy także wiele książek.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *