Kamagra i marihuana

Kamagra i marihuana

Można powiedzieć, że takie pytania są zupełnie bezsensowne i odpowiedź na nie jest bardzo oczywista, ponieważ palenie marihuany ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, a jednak z drugiej strony warto poznać więcej podstaw do tego, aby móc uznać palenie marihuany za szkodliwe. Oczywiście nie będziemy w tym miejscu rozpatrywać negatywnego wpływu tego narkotyku na wszelkie kwestie związane z naszym zdrowiem, ale skupimy się na naszej seksualności, na naszych możliwościach seksualnych.

Problemy seksualne

Obniżona sprawność seksualna nie jest dzisiaj niczym odosobnionym, ale jest raczej czymś coraz częściej spotykanym. To skłania nas do zastanowienia nad tym, z jakimi problemami możemy mieć do czynienia i czym mogą być one wywołane. Na pewno do owych problemów możemy w tym miejscu zaliczyć:

  • obniżone libido, obniżona ochota na seks
  • brak wystarczającej erekcji
  • brak wystarczającego wzwodu podczas stosunku
  • niepłodność

Rozwiązań tych problemów jest wiele, aczkolwiek my w tym miejscu będziemy chcieli w sposób szczególny wskazać na lek o nazwie Kamagra. Jest on znany na całym świecie jako bardzo skuteczny środek w zwalczaniu problemów z obniżoną sprawnością seksualną. Sekretem jej działania jest sildenafil jako substancja czynna. Powoduje ona, że możemy mówić o większym spełnieniu seksualnym, o większej erekcji, lepszym, odpowiednim wzwodzie, a to wszystko dzięki temu, że Kamagra wpływa na zwiększenie poziomu tlenku azotu, co z kolei przekłada się na zwiększenie dopływu krwi do ciał jamistych prącia i tym samym stosunek seksualny jest bardziej udany, łatwiej jest uzyskać orgazm, łatwiej jest zadowolić swoją partnerkę seksualną, a o to przecież nam chodzi.

Stosowanie Kamagry i marihuany jednocześnie

Mogłoby się wydawać, że marihuana może jeszcze bardziej nas rozluźnić i tym samym spowodować, że seks będzie bardziej udany, ale nic bardziej mylnego. Tenże środek może spowodować, że erekcja będzie obniżona, że zaniknie, libido znacząco się obniży, a nawet może dojść do upośledzenia funkcji płodności. W sytuacji, gdy jednocześnie zastosujemy także Kamagrę, nie będziemy mogli liczyć na jej pozytywne działanie, a nawet będziemy musieli mówić o zwiększonym ryzyku wystąpienia określonych skutków ubocznych, a tym samym będziemy musieli mówić o zwiększonym ryzyku dla naszego ogólnego zdrowia.

Ani marihuana, ani inna substancja odurzająca nie powinna nam przesłonić skutecznych sposobów na poprawę sprawności seksualnej, nie powinna nas skusić, ponieważ tak naprawdę będziemy mieli do czynienia ze skutkami odwrotnymi do zamierzonych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *