Jak naturalnie powiększyć penisa?

Badania przeprowadzone w naszym kraju smutno głoszą, że wiele tysięcy polskich mężczyzn cierpi i jest niezadowolonych ze stanu swojego pożycia przez, można się wydawać, błahą sprawę, a mianowicie- kompleksy na punkcie swojego penisa. Długość członka w Polsce to pewnego rodzaju temat tabu. Mężczyźni, zwłaszcza Ci, których rozmiar jest poniżej średniej, wstydzą się o tym mówić, a badania wykazują, że setki tysięcy panów cierpi na potężne kompleksy, spowodowane rozmiarem członka oraz oczekiwaniami kierowanymi ze strony kobiet.

Czy rozmiar ma znaczenie?

Często powtarzany slogan, że rozmiar nie ma znaczenia, zdaje się nie przemawiać do panów. Dlatego mężczyźni często unikają kontaktów z kobietami, aby nie zawieść i nie okazać się mężczyzną, który nie da rady dać kobiecie tego, czego ona może wymagać. To prowadzi do pewnego rodzaju frustracji, kompleksów, wstydu, a czasami nawet jest wstępem do ciężkiej depresji. Dlatego wiele mężczyzn stara się robić wszystko, by jakoś pomóc sobie z tym wstydliwym problemem. Penis w większości składa się z ciał jamistych, które pod wpływem napływu krwi do penisa, powodują erekcję. Ciała jamiste charakteryzują się tym, że istnieje możliwość ich rozciągania oraz rozszerzania. Można to zrobić na dwa sposoby.

Metody chirurgiczne

Chirurgiczne rozszerzanie, czyli tak zwana operacja plastyczna, albo po prostu branie preparatów, które w naturalny sposób powiększą penisa, bez ryzyka efektów ubocznych. Można też spróbować ziół, o których warto poczytać na specjalistycznych forach, które mogą sprawić, że penis stanie się grubszy i dłuższy. Najlepszą wiadomością jest to, że każdy mężczyzna, niezależnie od swojego naturalnego rozmiaru, jest w stanie powiększyć członka o kilka centymetrów. Sposoby takie jak operacje plastyczne czy ćwiczenia opisywane w internecie mogą być skuteczne, jednak cena takiej operacji to koszt ok. kilkunastu tysięcy złotych. Z drugiej strony ćwiczenia są o wiele mniej skuteczne, a często kończą się na niepowodzeniu i godzinach spędzonych na ściskaniu, gładzeniu, rozciąganiu penisa. Warto jednak pamiętać, żeby nie robić niczego na siłę, gdyż mimo, że statystycznie penis jest trochę mniejszy, to nie znaczy, że nie da się zaspokoić kobiety. Przede wszystkim w seksie ważna jest technika, więc panowie obdarzeni troszkę mniej hojnie nie powinni się zbytnio przejmować. W końcu najważniejsze jest to, by dobrze się dogadywać i kochać, a doświadczenie w seksie pokaże, co robić, by wzajemnie się zadowalać.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *