Błędy w seksie

Każdy z nas ma swoje odrębne preferencje seksualne. Jeden lubi to, inny lubi coś innego. Nieco odmienne preferencje odnoszące się do życia seksualnego mają kobiety, a nieco inne mężczyźni. Znalezienie wspólnego sposobu na seks oraz unikanie popełniania kluczowych błędów jest czymś bardzo istotnym, co może spowodować, że owo życie seksualne nabierze rumieńców i będzie na nowo cieszyć.

Błędy i niedociągnięcia

Najważniejsze jest jednakże zdać sobie sprawę z tego, że owe błędy popełniamy my sami, a nie tylko ktoś inny. Być może sami jesteśmy w pewnej niewiedzy, ponieważ nasz partner tudzież partnerka seksualna nie zwraca nam na coś uwagi. Jakich zatem błędów warto unikać, co lubią mężczyźni, a co lubią kobiety podczas seksualnych igraszek? Bazujemy na określonych badaniach. Tak naprawdę jednak warto jest o indywidualnych preferencjach seksualnych porozmawiać ze swoją partnerką, ze swoim partnerem seksualnym. Wówczas będziemy mieli pewność, na co w głównej mierze powinniśmy zwracać uwagę. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę owe wyniki badań, to bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że podstawowym błędem popełnianym przez mężczyzn jest pomijanie gry wstępnej.

Rozbudzenie zmysłów

Dla kobiet jest ona niezwykle istotna, to ona powoduje rozbudzenie zmysłów i prowadzi do osiągnięcia orgazmu. Tak naprawdę bez gry wstępnej kobietom może być bardzo trudno osiągnąć ów orgazm, a tym samym stosunek seksualny będzie tak naprawdę nieudany. W trakcie seksu często ignorujemy sferę emocjonalną i skupiamy się tylko na tej fizycznej. Wszelkie negatywne komentarze na temat ciała będą niewłaściwe i mogą zupełnie odebrać ochotę na seks. Kobiety nie lubią, gdy przy seksie mężczyzna nic nie mówi lub też mówi nie na temat. Bardzo ważnym aspektem dla kobiet jest też to, że mężczyźni często znacznie szybciej osiągają orgazm, by potem zasnąć lub też po prostu nie być zainteresowanym, aby swoim partnerkom się zrewanżować i pomóc im osiągnąć pełne zadowolenie.

Z drugiej strony wskażemy także na błędy popełniane przez kobiety. Do zachowań, których zasadniczo mężczyźni nie lubią, jest brak zaangażowania, brak inicjatywy ze strony kobiet. Poza tym wielu mężczyzn wskazuje na zbyt dużą gadatliwość podczas seksu, na wskazywanie na elementy, które ich podniecały w związku z innymi partnerami oraz na brak chęci do przeprowadzenia jakichś eksperymentów, do próbowania nowych pozycji seksualnych czy też do wykorzystywania innych nowych metod, zabaw, aby zwiększyć pożądanie. Błędy popełnia każdy. Ważne jest to, aby je poznać i ich nie powielać.

Post Author: Aneta R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *